Правила в'їзду до Лівану під час пандемії COVID-19 (від 15.12.2021)

Назад

 

Шановні пасажири, хочемо звернути Вашу увагу на оновлені правила в'їзду до Лівану
під час пандемії COVID-19 (від 15.12.2021).

1. Реєстрація на сайті MOPH PASS.
Всі пасажири, що прибувають до Лівану, за винятком дітей віком до 12 років, повинні реєструватися на сайті https://PASS.MOPH.GOV.LB, переконавшись, що введена інформація правильна до отримання MOPH PASS.

2. Вимоги до ПЛР-тесту та його завантаження в систему MOPH PASS.
Усі пасажири, які прибувають до Лівану, за винятком дітей віком до 12 років, повинні зробити
ПЛР-тест у сертифікованій лабораторії. Результат тесту повинен бути не пізніше 48 годин з моменту його отримання до прибуття до Лівану. ПЛР-тест має бути завантажений пасажиром на платформу MOPH PASS, де буде створено QR-код та надіслано пасажиру у текстовому повідомленні з посиланням на його завантаження. Після прибуття до міжнародного аеропорту Бейрута імені Рафіка Харірі QR-код буде зчитаний, щоб переконатися, що інформація про пасажира є вірною, перш ніж йому буде дозволено перетнути кордон.

3. Обов'язкове ПЛР-тестування в аеропорту прибуття до Лівану.
Усі пасажири, які прибувають до Лівану, за винятком дітей віком до 12 років та тимчасових сил ООН у Лівані, мають пройти ПЛР-тест після прибуття в аеропорт Бейрута імені Рафіка Харірі.

4. Майбутня зміна способу передоплати за тест ПЛР з 10 січня 2022 року.
З 10 січня 2022 р. спосіб оплати ПЛР-тесту, що проводиться в аеропорт Бейрута імені Рафіка Харірі, буде змінено таким чином:
Усі пасажири, які прибувають до Лівану, за винятком дітей віком до 12 років та тимчасових сил ООН у Лівані, повинні внести передоплату у розмірі 30 доларів США з кредитної картки, виключно через зазначену вище електронну платформу, щоб отримати перепустку MOPH PASS, яка дозволить їм зробити ПЛР-тест після прибуття в аеропорт Бейрута імені Рафіка Харірі.


5. Домашній карантин для пасажирів, що прибули до Лівану.
Пасажири, що здали ПЛР-тест після прибуття в аеропорт Бейрута імені Рафіка Харірі, повинні залишатися на домашньому карантині, де вони будуть проінформовані про результат тесту протягом 24 годин за допомогою текстового повідомлення, а також електронної копії результату.

6. У разі позитивного результату ПЛР-тесту.
Якщо результат ПЛР-тесту позитивний, пасажир повинен негайно зателефонувати на гарячу лінію Covid-19 Міністерства охорони здоров'я за номером 1787, якщо з ним не зв'яжуться працівники міністерства.


Винятки:

1. Пасажири, які отримали другу дозу вакцини від Covid-19 або вакцину, що складається тільки з однієї дози, як мінімум, за два тижні до прибуття до Лівану або пасажири, які були інфіковані та виліковані від Covid-19 протягом 90 днів до дати вильоту, звільняються від проведення ПЛР-тесту в країні відправлення, але вони повинні пройти ПЛР-тест в аеропорту Бейрута імені Рафіка Харірі, за умови, що вони завантажать сертифікати та офіційні документи, що підтверджують це, на платформу Міністерства охорони здоров'я для отримання MOPH PASS.

2. Пасажири, які вилетіли з Лівану і повернуться протягом одного тижня, тобто ті, що подорожували протягом одного дня тижня та повернуться того ж дня протягом наступного тижня, будуть звільнені від проходження ПЛР-тесту в країнах відправлення, але повинні зробити ПЛР-тест в аеропорту Бейрута імені Рафіка Харірі після прибуття до Лівану за умови, що вони завантажать сертифікати та офіційні документи, що підтверджують це, на платформу Міністерства охорони здоров'я для отримання MOPH PASS.