Прес-центр

Шановні представники засобів масової інформації, громадськості, а також друзі, колеги і всі, кого цікавить даний розділ!Пресс-служба

Ми завжди готові поділитися свіжими новинами, цікавими подіями в житті компанії і будь-який, цікавою для вас, інформацією. Будемо раді співпраці, спілкуванню, зустрічам і відкритому діалогу на різні теми, де наша думка виявиться для вас корисною. З питань, що стосуються прес-релізів, новин авіакомпанії, отримання додаткової інформації та коментарів, просимо звертатися в прес-службу Bravo Airways на електронну адресу: presscenter@bravoairways.com.ua або через форму зворотного зв’язку, обравши тему "6. Пресс-служба"

Коротка  інформація про компанію:

ТОВ "Авіакомпанія "Браво" — українська авіакомпанія, заснована 2 квітня 2012 року. Базується в Міжнародному аеропорту «Київ». Основним видом діяльності Bravo Airways є пасажирські перевезення: регулярні та чартерні. Станом на 2018 рік авіакомпанія перевезла більше 800 тисяч пасажирів. 
Головним пріоритетом авіакомпанії є безпека пасажирів. В авіакомпанії впроваджена система управління безпекою польотів та якості відповідно до чинних норм ICAO. 
Усі літаки є льотнопригодними, регулярно проходять технічне обслуговування відповідно до регламенту згідно з міжнародними стандартами.
Bravo Airways виконує рейси за напрямками: Ліван (Бейрут), Йорданія (Амман), Іран (Тегеран), Польща (Люблін), Греція (Араксос, Афіни), Чорногорія (Тіват, Подгориця), Туреччина (Анталія, Даламан, Бодрум), Албанія (Тірана), Болгарія (Бургас), Іспанія (Аліканте), Грузія (Батумі), Кіпр (Ларнака), Єгипет (Шарм-Ель-Шейх, Хургада), Словаччина (Попрад), Фінляндія (Кіталля).

Соціальні мережi: