Про нас

Успішний бізнес народжується не із розрахунків, не із стратегій чи планів. Навіть маленький бізнес народжується з мрії. Саме мрія про комфортні та доступні авіаперевезення для українців лягла в основу нашого бізнесу. За 6 років ми виросли в успішну і динамічну авіакомпанію, яка щорічно показує стійкі темпи зростання та розширює географію польотів.

Початок шляху ТОВ "Авіакомпанія "Браво" починається з її заснування  02 квітня 2012 року та отримання Ліцензія Державної Авіаційної служби України на надання послуг з перевезення пасажирів, вантажу повітряним транспортом 03 квітня 2012 року. 5 квітня того ж року був виданий сертифікат експлуатанта.

На початку нашого шляху ми встановили для себе кілька ключових цінностей, якими керуємося в роботі по сей день.

Наші цінності:  безпека та впевненість пасажирів, чесність, надійність, а також уважне ставлення до кожного пасажиру. Досягати якісних результатів, постійно вдосконалювати свої навички та ефективно використовувати час – головні наші принципи.

Наша місія: постійний розвиток та вдосконалення якості авіаційних послуг, безпека яких є головною відповідальністю та метою авіакомпанії.

В авіакомпанії впроваджена система управління безпекою польотів та якості відповідно діючими нормами ICAO (International Civil Aviation Organization). Підготовка Льотного та інженерно-технічного персоналу відповідає найвищим європейським вимогам.

Ми щиро дякуємо всім нашим пасажирам за той стимул, який Ви даєте щодня для нашого розвитку та вдосконалення, за найцінніше, що є в будь-яких відносинах - Вашу Довіру. Найвища оцінка для нас – це бажання бути нашими постійними клієнтами, партнерами і друзями.

BRAVO AIRWAYS - літай впевнено!