Bravo Airways виступила партнером чемпіонату Лівану з армрестлінгу

Назад
чемпіонат Лівану з армрестлінгу

9 вересня 2018 року в Бейруті відбудеться фінальна частина чемпіонату Лівану з армрестлінгу. Захід проводиться Ліванською федерацією з армрестлінгу за сприяння Посольства України та спонсорської підтримки української авіакомпанії Bravo Airways.

Чемпіонат з армрестлінгу стане яскравою подією суспільного життя Лівану, презентацією України як великої спортивної держави та символом єдності через спорт ліванського та українського народів.

На змаганнях в Лівані буде представлена українська міць і сила - відомі на весь світ українські рукоборці - Чемпіони світу Андрій Пушкар, Ігор Мазуренко, Олексій Семеренко та Вадим Стецюк. Саме через участь українських чемпіонів змагання проходитимуть під гаслом «Europe in Lebanon».

Родзинкою спортивного свята стануть показові поєдинки українських рукоборців О.Семеренка та В.Стецюка з ліванськими спортсменами М.Бассілем та Ж.Беджані.

Чемпіонат проходитиме на головній площі Бейруту Martyr’s Square та транслюватиметься в прямому ефірі провідними ліванськими каналами LBC, LB2, LDC.

Перед спортсменами та глядачами поєдинків з вітальною промовою виступить Посол України в Лівані І.Осташ. Гостями фіналу стануть представники політичних, суспільних та спортивних кіл, дипломатичний корпус, місцеві ЗМІ, українсько-ліванська громада, поціновувачі силових видів спорту, друзі України.

Цьогорічна участь Bravo Airways в організації чемпіонату не є дебютною. Авіакомпанія постійно співпрацює з Посольством України в Лівані, допомогаючи у проведенні різних заходів, таких як виставка проекту «Переможці» телеканалу 1+1 в Лівані, Бейрутський дворик на Книжковому Арсеналі 2018, подорожі українських та ліванських дітей до літнього табору «Артек» в Буковелі та багато інших.